Hakkımızda

TanıtımBaskı.com – Online Reklam Tanıtım ve Matbaa Baskı Hizmetleri

TanıtımBaskı.com 2019 yılında kurulmuş sektörün içinde yıllarca yer almış genç ve dinamik ekibiyle Reklam baskı, promosyon ve matbaa hizmetlerini online olarak sunan tanıtım çözümleri sunan baskı merkezidir. Sitemiz üzerinden Dijital baskı ürünleri, matbaa ürünleri, reklam ve fuar ihtiyaçlarınızdan şirketiniz ve kendiniz için promosyon hediyelik siparişe kadar yüzlerce ürün siparişi verebilirsiniz. Benzersiz seçenekler ve uygun fiyatlarla her geçen gün daha da büyüyen platformumuz aynı zamanda müşterilerine telefon ve mağazamız ile  ihtiyaçlarınıza çözüm üretmeye devam etmektedir.

İhtiyacınız olan hizmetleri kolay ulaşım prensibini edinen altyapısı ile tanıtımbaskı.com birebir hizmetteki tecrübelerimizi online olarak daha hızlı sunmaya devam ediyoruz. Baskı, üretim ve tasarım geliştirmeyi kendi departmanlarımız ile yürütmekteyiz.

Bizi Seçmeniz İçin Nedenler

TanıtımBaskı sizlere sunduğu ürünlerin kalitesinin her zaman arkasındadır. Zaman ise müşterileriyle ortak noktada buluştuğu en önemli unsurların başında gelir. En kısa sürede zamanında teslimat ve üretim bizi başarıya taşıyan en önemli noktadır. Stoğumuzda ya da kendi bünyemizde olamayan ürünleri sizlere sunmaz ve olası mağduriyetler yaşanmaz. Baskı ürünleri ve makine parkuruyla doğaya saygılı, çevreye dost son teknoloji boyalar kullanılarak hazırlanır. Sizlere piyasaya göre değil üretim bandının elverdiği en uygun fiyatlar sunmaya çalışır.

Referanslar